Dávkování a způsob užití

(Platí pro směs esencí namíchanou v užívací lahvičce)

Před každým použitím užívací lahvičku několikrát protřepte. Nakapejte 4x denně 4 kapky z lahvičky do cca 30 – 40 ml čisté neperlivé vody a vypijte. Tekutinu se snažte chvíli před spolknutím podržet v ústech. Samozřejmě je možné nakapat 4 kapky rovnou do úst. Tady ale musím upozornit, že tento postup není vhodný pro malé děti ani pro dospělé, kteří z jakéhokoli důvodu nemohou přijímat alkohol. Esence totiž míchám s neředěnou kvalitní brandy. Docílí se tak vynikající konzervace a zvyšuje se tím trvanlivost. Díky tomuto postupu není třeba užívací lahvičku ukládat do lednice. Jenom se při jejím skladování prosím vyhněte bezprostřednímu kontaktu s elektrospotřebiči (mobilní telefon, PC, televize, mikrovlnná trouba apod.)

DÉLKA UŽÍVÁNÍ:

1 užívací lahvička vystačí na cca 3 týdny. Po spotřebování je možné namíchat esence znovu, popřípadě, pokud se změní obraz potíží, některou esenci ubrat či přidat další. Pokud potíže, na které vám byla lahvička namíchána, odezní, můžete s užíváním přestat. Délka léčby je velmi individuální a nedá se předem přesně odhadnout. Vše záleží na hloubce patologie a době, jak dlouho se problémy vyvíjely. Někomu stačí týden a je po potížích, jiný musí využívat několik lahviček a několikrát skladbu esencí změnit.

REAKCE:

Bachovy květy nemají žádné vedlejší účinky. Jako při jiných formách přírodní medicíny se může stát, že se potlačené symptomy dostanou na povrch. To se může projevit vyrážkou, jež signalizuje probíhající proces čištění těla od toxinů. Změny se mohou projevit také v oblasti emoční a mentální tím, že si uvědomíme a přijmeme dosud potlačované emoce. Tyto projevy jsou důležitou součástí procesu léčení a časem odezní.

KOMBINACE:

U málokterého klienta pokryje všechny jeho potíže pouze jediná esence. Za ideální považuji kombinaci 3 – 4 esencí, je však možno jich nakombinovat i více, maximálně však 7, přičemž Rescue remedy se počítá jako 1 esence.

Jak se objednat?

606 656 289, 605 839 508