Zázračná sedmikráska

Ráda bych se dnes podělila o čerstvou zkušenost s lékem vyrobeným z něžné, na první pohled křehké a nenápadné kytičky. Homeopatický lék Bellis perennis však dokáže působit neuvěřitelnou silou. Nedávno se o tom přesvědčila jedna z „mých“ novopečených maminek. Porod byl na první pohled ukázkový – v termínu, s dobře čitelnými a produktivními kontrakcemi a zdravý chlapeček se narodil asi dvě hodiny poté, co byli přijati do porodnice. Vše bylo velmi rychlé, z jistého pohledu porod snů. Nedošlo ani na obligátní klystýr a nástřih hráze. Maminka proto byla mírně natržená, ale tady se vše podařilo bez problémů zvládnout podáváním léků Arnica 30C a lokálně homeopatickou mastí obsahující kombinaci léků Calendula a Hypericum.

Následující den se objevily problémy při zavinování dělohy, při nichž maminka trpěla silnými bolestmi. Protože nechtěla užívat alopatické léky na bolest, doporučila jsem střídat Arnicu s Bellis v třicáté potenci – četnost užívání dle potřeby. Maminka konstatovala, že úleva byla vždy jen mírná a krátkodobá. Rozhodla jsem se pro Bellis perennis v dvousté potenci. Škarohlídi a skeptici možná nebudou chtít věřit, ale bolest zmizela do několika minut jako mávnutím kouzelného proutku. Maminka pak byla bez bolestí celý den. Pro jistotu jsme lék ve dvousté potenci na druhý den ještě zopakovali. Tento pátek (týden po ukončeném šestinedělí) mi vracela „porodní“ homeopatickou lékárničku s konstatováním, že od té doby žádný další zásah nepotřebovala a ve všech směrech se zhojila velmi rychle.

Vyplynuly mi z toho dva základní výstupy:

  1. Nebojme se při fyzických neduzích používat vyšší potence.
  2. Jakkoli je leaderem „traumatické“ skupiny léků z čeledi Compositeae Arnica, při postižení měkkých tkání v oblasti břicha a hrudníku bývá právě Bellis perennis mnohem přesnějším, cílenějším lékem.

O mocné síle homeopatické verze drobné sedmikrásky jsem se opakovaně přesvědčila u svých těhotných klientek také při léčbě hematomů na placentě. Taky máte pocit, že se s tímto neduhem v poslední době roztrhl pytel? Otázkou je, do jaké míry je tento stav ovlivněn faktem, že existuje mnohem více vyšetřovacích a zobrazovacích metod, které tento problém odhalí. Několikrát jsem Bellis v této indikaci použila a ve dvou konkrétních případech jsme měli i medicínským vyšetřením potvrzený pozitivní účinek homeopatické léčby.

Potvrzení pro podobné užití ostatně najdeme i v rubrikách repertoria, např.:

Female; uterus; pregnancy, in

Female; pregnancy; agg.

Female; delivery, parturition; after, puerperal

Blood; hematoma …

Jak se objednat?

606 656 289, 605 839 508